• Стати батьками
  відповідальність
  на все життя…

  Ви можете поставити собі питання, як забезпечити усім найкращим вашу дитину, а найголовніше здоров’ям на майбутні роки. Деякі з останніх медичних нововведень, таких як зберігання стовбурових клітин, можуть надати нові можливості для вирішення раніше незадоволених медичних потреб.

Кріоконсервація
стовбурових клітин.


Заснована в 2000 році, компанія CryoSave є найбільшим європейським алогенним і аутологічним приватним банком стовбурових клітин, повністю уповноваженим на трансплантацію Національним швейцарським агентством з терапевтичних продуктів і акредитованим як ліцензований орган і установа для збору, аналізу, обробки та зберігання стовбурових клітин із пуповинної крові та пуповинної тканини. Зберігши понад 330’000 зразків і маючи 5 сховищпо всьому світу, наші професіоналізм і досвід визнані медичною спільнотою, та забезпечують основу сильної та надійної організації.

 • Найвища безпека

  Функціональні системи забезпечують повне відстеження і нерозголошуваність даних, щоб гарантувати безпеку та захист конфіденційності.

 • Технічний прогрес

  Сучасна Центральна лабораторія в Женеві оснащена повністю перевіреним обладнанням і процесами, отриманими з урахуванням новітніх технологічних розробок у галузі біомедичної інженерії.

 • Швейцарські стандарти

  Безумовна якість і перевага. Обов’язкова відповідність найсуворішим стандартам, директивам NetCordFact і Системі співробітництва з фармацевтичними інспекціями GMP.

 • Найкращий захист даних

  Захищене обладнання, суворий контроль якості всіх параметрів і подвійне зберігання гарантують фізичну безпеку кріозбережених зразків.

Ми маємо свої власні лабораторії.


Збережи сьогодні, щоб бути захищеним завтра

Зателефонуйте фахівцям для отримання додаткової інформації +38 044 585 11 33